שאלות נפוצות

ה-Spinner מורכב מידית אחיזה, שיפוד, 2 מזלגות ו-2 חצובות. השיפוד מורכב משלושה מוטות באורך 28 ס”מ המתחברים בהברגה אחד לשני ויוצרים מוט באורך 84 ס”מ. אורך ידית האחיזה המכילה את המנוע הוא 22 ס”מ. אורך המוצר כולו הוא 106 ס”מ. קוטר השיפוד 16 מ”מ (פרופיל מלא). גובה החצובות ניתן לכיוון, גובה מינימאלי 20 ס”מ וגובה מקסימאלי 40 ס”מ. מפתח רגלי החצובה הוא 26 ס”מ.

עיצבנו עבורכם מזוודה קשיחה וקומפקטית שתוכלו לשאת בקלות לכל מקום שתרצו. גודל המזוודה הינו 35/20/10 ס”מ.

הSpinner הוא אולטימטיבי לצליית נתחים גדולים.
מומלץ לצלות כל נתח מעל גחלים לוחשות ולא מעל אש ישירה בכדי לייצר צלייה אחידה ולהימנע משריפה של הבשר. זמן הצלייה תלוי במידת העשייה האהובה עליכם, במשקל ובסוג הנתח.
אנו ממליצים להקפיד כי השיפוד של הספינר מקביל לקו הקרקע/המנגל, ניתן לכוון כל חצובה בקלות על מנת לתמרן גם כאשר הבסיס של מקור האש לא שטוח. בנוסף אנו ממליצים לקשור נתחי בשר גדולים או עופות בחוט פשתן על מנת שקצוות שאינם צמודים לנתח לא יישרפו במהלך הצלייה, יש להקפיץ לאזן את הנתח המשופד.

בחוברת ההוראות המצורפת למוצר ניתן למצוא הסבר מפורט וכן שרטוט אודות אופן סידור החלקים במזוודה. כאשר מכניסים את חלקי ה-Spinner למזוודה יש להקפיד על מספר דברים: את החצובות יש להצמיד אחת לשנייה בכיוון מנוגד, כאשר הבורג של אחת ממוקם בין רגלי החצובה השנייה.
בתא האמצעי יש להניח את המזלגות כשהם מושחלים על אחד השיפודים, כך שגובהם יהיה מינימאלי.

על מנת להפעיל את הSpinner יש להשתמש בזוג סוללות מדגם C. אנו ממליצים על שימוש בסוללות אלקליין איכותיות כגון דורסל או אנרג’ייזר.

זמן השימוש האפשרי בסוללות תלוי בסוג ובאיכות הסוללות וכן במשקל הנתח אותו צולים.
בשימוש ממוצע זוג סוללות יספיקו לכ- 20 שעות הפעלה.

הניקוי של הSpinner פשוט כמו השימוש בו! פרט לידית האחיזה בה מצויים המנוע והסוללות ניתן לשטוף את כל חלקי הSpinner במדיח הכלים ללא חשש. כמו כן לניקוי פשוט בשטח ניתן לנקות את חלקי המוצר במגבון או מטלית לחה.

בוודאי. אנו מעניקים אחריות של 24 חודשים על גוף הSpinner ואחריות של 12 חודשים על המנוע. תקופת האחריות תחל ביום הקנייה.

ראשית, תמיד מומלץ להשתמש בעוף טרי וכן לאפשר לו להגיע לטמפ’ החדר לפני הצלייה על מנת להקטין את זמן הצלייה. זמן הצלייה תלוי כמובן בגודל העוף, לקבלת עוף צלוי ועסיסי אנו ממליצים על צלייה של כשעתיים על גבי גחלים לוחשות או אש בינונית בגריל הגז.

זמן הצלייה תלוי מאוד בסוג הנתח ובמשקלו, כדאי להתחיל את הצלייה כשהבשר בטמפ’ החדר להורדת זמן הצלייה. אנו ממליצים להשתמש תמיד בנתח בשר טרי או מיושן ואיכותי. הביטו בטבלת הנתחים למידע נוסף.

בוודאי? ניתן לשפד נקניקיות מסוגים שונים על גבי המזלגות בצורה מאונכת, כך שכל נקניקיה תהיה משופדת על ידי 2 דוקרני מזלג לאורכה. בצורה זו ניתן לצלות מספר רב של נקניקיות בו זמנית וכך הן ייצלו באופן המיטבי.

הSpinner תוכנן לצלייה ארוכה ואיטית, היו סבלניים. תמיד אפשר לבצע חיתוך בבשר ולהציץ פנימה. ברוב המוחלט של הפעמים כאשר צולים מעל גחלים לא תהיה שריפה של הבשר.

כמעט כל מה שהדמיון והיצירתיות מאפשרים, החל מנתחים גדולים של אנטריקוט ,פיקניה וכדומה,אסאדו,עופות הודו וברווז, שווארמה ונקניקיות. מומלץ להביט בטבלת הנתחים המומלצים.

בכל טמפרטורה כל עוד משגיחים כי המנוע לא יהיה מעל או בצמוד למקור החום, בהתאם להוראות המפורטות בחוברת ההוראות המצורפת למוצר.

ממש לא! את כל חלקי החילוף של הSpinner ניתן יהיה להשיג בנפרד.
מוזמנים לפנות לשירות הלקוחות שלנו בעניין במייל, בטלפון או בווצאפ – 054-2912700

בוודאי, ברוב גרילי הגז קיים מקום ייעודי לשיפוד רוטיסרי. כל שעליכם לעשות הוא להשחיל את השיפוד כך שידית האחיזה תהיה ממוקמת מחוץ לגריל עצמו. יש להבריג את זוג החצובות בצד של ידית האחיזה על מנת לתת קונטרה לשיפוד ולאפשר לו להסתובב. לרוב אין צורך בזוג החצובות הנוסף בשימוש מסוג זה היות ומבנה המנגל נותן את התמיכה הנדרשת לשיפוד.

ניתן לרכוש מוט הארכה נוסף באורך 28 ס”מ המגיע עם זוג מזלגות נוסף או מוט הארכה עם מזלג כפול (2 מזלגות גב אל גב). היכנסו לחנות האונליין שלנו לפרטים נוספים. בהמשך נציע גם אביזרים נוספים.

המנוע מסוגל לעבוד בסביבה חמה במשך שעות ,אך עם זאת לצורך שמירה על אורך חיי הSpinner אנו ממליצים שלא למקם את ידית האחיזה (ובתוכה המנוע) ישירות מעל מקור החום. יש לעבוד בהתאם להוראות השימוש המפורטות בספרון ההדרכה.

ניתן לרכוש מוט הארכה נוסף ואף לחבר 2 מוטות הארכה נוספים, כל מוט מאריך את השיפוד ב-28 ס”מ נוספים. מוט ההארכה מגיע עם זוג מזלגות נוסף. היכנסו לחנות האונליין לפרטים נוספים.

הכל תלוי במידת העשייה האהובה עליכם. מומלץ להביט בטבלת הנתחים המומלצים לצלייה ולהתחיל להתנסות. כל שימוש יהפוך אתכם למקצוענים יותר.

ממש לא! ה-Spinner מיוצר כולו מנירוסטה מסוג 316, הסוג המומלץ ביותר למזון. הנירוסטה היא חומר עמיד שאינו מחליד ושומר על צורתו וצבעו בשימוש על פי ההוראות.

אין צורך בחיבור לחשמל כלל! ה-Spinner מופעל באמצעות זוג סוללות מדגם C, כך שאין צורך בחיבור זמין לחשמל! ניתן לקחת את ה-Spinner גם לשטח ללא תלות במקור חשמל.

יש להכניס את הסוללות לידית האחיזה כך שקוטב הפלוס פונה לכיוון השיפוד וקוטב המינוס פונה לעבר הכפתור.