מי אנחנו?

גלגולו של ה Spinner

תמיד היינו חובבי בשר מושבעים, חשבנו לעצמנו מה חסר לנו במפגשי הברביקיו עם החבר’ה, חווית בשרים שתהיה קצת שונה מהמנגל המסורתי. בנינו מנגל מיוחד ומעשנה גדולה וכבדה ואז הגיע הרעיון של שיפוד מסתובב לצליית בשר.

כך מצאנו את עצמנו בסדנה במושב בו אנו גרים, מודדים, חותכים, מרתכים ברזלים, מחברים  מנוע חשמלי עם כבל מאריך ושיפוד מסתובב, קצת מסורבל, כבד ומכוער, אבל את העבודה המכשיר הזה עשה כמו גדול! הזמנו את החבר’ה לערב בשרים והשיפוד היה כוכב האירוע, שיפדנו עליו נתח אנטריקוט ענק והנחנו מעל המדורה, אי אפשר לתאר במילים את הטעם העסיסי והמעושן שהוא יצר. גולת הכותרת הייתה שבזמן שהבשר הסתובב לו על השיפוד, לנו, שתמיד עומדים על המנגל ומזיעים, היה זמן לשתות בירה ולצחוק עם החבר’ה, להתבונן בשיפוד המסתובב וליהנות מחוויה חדשה. התגובות לא איחרו לבוא, כבר באותו הערב הבנו מתגובותיהם של החברים שעלינו פה על משהו ולא היה צריך יותר ממבט אחד בינינו כדי לדעת שמחר נפגשים בסדנה כדי למנף את המכשיר המגושם למוצר מנצח מחומרים איכותיים. מוצר שיהיה נייד, קומפקטי ונגיש לכל חובב קמפינג, מטייל, ג’יפאי, קרניבור או כל מי שיצלה בשר בחצר ואפילו על המנגל הביתי.

מאז, לאחר שנתיים של עבודה יומיומית של הנדסה ופיתוח, סיורים במפעלי פלדה בארץ ובחו”ל ולילות כימים של חשיבה ושיפורי גרסאות, היום אתם זוכים להכיר את ה – Spinner מוצר הדגל בענף הברביקיו, המיוצר מ-100% נירוסטה איכותית מסוג 316 בעלת תקן עולמי בענף המזון.

ה Spinner  מופעל באמצעות מנוע שפיתחנו במיוחד למטרה זו, המסוגל לסובב 10 קילו בשר במשך 12 שעות ומותאם למהירות הסיבוב האופטימאלית לצליית הבשר. חשוב היה לנו שהמוצר יתפקד בכל מקום ובכל אירוע ולכן הוא מופעל באמצעות שתי סוללות בינוניות מדגם C הזמינות בכל חנות וללא צורך בחיבור לחשמל. בנוסף לכל היתרונות הבולטים של המוצר, ה Spinner תוכנן להתקפל לתוך מזוודה מהודרת וקומפקטית בגודל של פק”ל קפה ממוצע.

למעשה, רצינו לאפשר לכל אוהב בשר להפוך לגריל מאסטר מקצועי בלי הרבה מאמץ ובלי צורך בגריל משוכלל.

אז במקום שתשתמשו שוב במנגל המסורבל, המעשנה הכבדה והיקרה או בכל מיני סירי פלדה כבדים ומחלידים, חישבו מתי בפעם האחרונה זכיתם ליהנות מארוחת בשרים איכותית שפשוט  צולה את עצמה בזמן שאתם מבלים עם המשפחה והחברים.

נגמרו ההתלבטויות! ה Spinner הוא המוצר האידיאלי לבשר ובעל עלות מול תועלת הטובה ביותר שתמצאו, עכשיו קל מתמיד לצלות בשר בטיול, בשטח, או בחצר הבית. הבעיה החדשה שלכם היא שהאורחים פשוט לא יפסיקו להגיע.